QT0320.030.025.048X20 LINKS+FI/MI
TSUBAKI TSUBAKI
描述
TSUBAKI QT0320.030.025.048X20 LINKS+FI/MI
Cable Carrier; 25MM Inner Width; 48MM Bending Radius; 20 Links; Outward Opening Bracket; Black; Fixed Point/Driver Threaded Joint Inside
制造商部件号
BDI部件号
详情
http://schema.org/NewCondition
https://schema.org/LimitedAvailability
https://www.bdiexpress.com/cn/zh/Categories/%E6%9C%BA%E6%A2%B0%E4%BC%A0%E5%8A%A8/QT0320-030-025-048X20-LINKS+FI-MI/p/27466745
单价(不含税)
请求报价
BDIExpress
产品详细信息
分类
最低订购量
无
重量 / Kilogram
0
Product Group - BDI
M02234
名称
Carrier
关键字串
Cable
产品明细
Cable Carrier
产品规格
25MM Inner Width; 48MM Bending Radius; 20 Links; Outward Opening Bracket; Black; Fixed Point/Driver Threaded Joint Inside
详细描述