21456169 液压
SMC SMC
CJ2B16-30Z
描述
SMC CJ2B16-30Z ; 气动元件/气缸
Pneumatic Cylinder; Double Acting; 16MM Bore; 30MM Stroke; Perpendicular to Axis Port; 0.7MPa Maximum Operating Pressure; Single Rod; Aluminum Alloy; Standard; Basic Mounting; Without Auto Switch; Rubber Cushion; 5M Lead Wire; -10 to 70 Degree C
制造商部件号
CJ2B16-30Z
BDI部件号
详情
订购量
库存
BDI-中国:
全球库存
BDI- 美国 10
分类
品牌
SMC
制造商名称
SMC
最低订购量
重量 / Kilogram
0.06
Product Group - BDI
A03142
名称
Cylinder
关键字串
Pneumatic
产品明细
Pneumatic Cylinder
产品规格
Double Acting; 16MM Bore; 30MM Stroke; Perpendicular to Axis Port; 0.7MPa Maximum Operating Pressure; Single Rod; Aluminum Alloy; Standard; Basic Mounting; Without Auto Switch; Rubber Cushion; 5M Lead Wire; -10 to 70 Degree C
详细描述